پستاى قبلى همه یه بازدید و پنج تا و سه تا. بعد یهو این قبلیه ٢٩ تا! چرا؟

خیلى جالبه که من توى ایران مینویسم و اینهمه IP خارجى! همتون با میاید؟ چرا؟ منم باید با بیام وبلاگاتون؟

از رومانى آخه کى میاد وبلاگ من به جز یه زیبا؟٦٠ درصد اونایى که میان اینجا از کشور دوست و همسایه آمریکان! جل الخالق!

اینکه نوشته سیستم عامل فلان یعنى از کامپیوترشون میان؟ یعنى میرن کامپیوتر رو روشن میکنن واسه دیدن وبلاگ؟ آهان لپ تاپ هم میتونه باشه. ولى آخه چه جورى حوصلشون میگیره برن لپ تاپ رو روشن کنن واسه دیدن ماها؟ لپ تاپشون از قبل روشنه؟ یعنى دارن کار میکنن؟ یعنى سر کار دارن وبلاگ چک میکنن؟ زشت نیست؟ یا مثلاً دارن روى مقاله هاشون کار میکنن ما رو هم میبینن؟ یعنى ما حواسشونو پرت میکنیم؟ چرا یه نفر مثل من بتونه حواس کسى رو پرت کنه من که نوشته هام اونقدر مهیج نیست. داستان چیه؟

یه نفر هم هست که گاهى لایک میکنه میره. فقط یه نفر. یعنى کیه؟ میتونه لایک نکنه اما چرا لایک میکنه؟ چون میبینه هیشکى لایک نمیکنه؟ یعنى فقط از اون مطلب خوشش میاد؟ چرا؟ مطلباى مشابهش زیاده که

این حاضرین کیان؟ منم حسابم؟ آخ اگه کارت میزدین خیلى بهتر بودا :d 

دو نفر خاموش دنبال میکنن. چرا خاموشن؟ خاموش بهتره؟ منم باید بقیه رو خاموش دنبال کنم؟ خب همه کیفش به شناختن همدیگه س که. پس اصلاً چرا دنبال میکنن؟

بازدید کننده فرقش با نمایش چیه اونوقت؟ من الان وبلاگ خودمو میبینم چیم؟

توى اینستا تا همه چیز ناشناس رو همه میفهمن اونوقت اینجا همه ناشناس میمونن همیشه. فقط یه سرى عدد هست که خب خدا رو شاکرم که در خوندن آمار ضعیفم و درواقع اصلاً نمیفهمم چرا باید اعداد رو بفهمم وقتى میشه بدون اعداد باهم کلى حرفهاى جالبتر زد.

اصلاً هیچى از تکنولوژى نمیفهمم. اینهمه دنگ و فنگ یعنى چى؟ هیچ سر درنمیارم .یک هیچ به نفع انسانهاى در سایه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیمانکاری konkourphd Chris مرجع تخصصی بازی جنگ های صلیبی فن فیک اکسو sima تبلیغات آنلاین برای رونق کسب در امد اطلاعات جالب انگیزها قاب زندگی itnblog