اومدم بگم خشمم بهتر شده بزنم به تخته! 

من از مایع ظرفشویى دریل استفاده میکنم! :))) 

من از تکنیک سمیرا بى خیال استفاده میکنم خیلى جواب میده روم و شادم.

تا برنامه اى بعد درود و بدرود.

پانوشت: امروز علیرضا یه درس خوب بهم یاد داد. من یه مشکلى که دارم عذاب وجدان شدیدم براى اشتباهاتیه که در برابر کسانى که خیلى دوسشون داشتم انجام دادم. برام جالبه که همشون چند برابر کتک زدنم اما کافیه من یه مشت خوابونده باشم اونوقت تا ابد غرقم در زجر . علیرضا بهم گفت که اولاً سمیرا خیلى خوب و طبیعی هستى که از اشتباهت ناراحت میشى آفرین ! اونا که میبینى اینطورى نیستن و عذرى هم نمیخوان سالم نیستن دخترم! و من گل از گلم شکفت چون همیشه آدما بهم میگن اه اه چقدر گیر دادى یا موضوع حرفم انقدر تکراریه که بحث رو عوض میکنن یا میگن دیوونه اى هاااا یارو انقدر فلان کرده تو حالا یه بار بیسار کردى چرا شلوغش مى کنى .

علیرضا بهم گفت اونا اشتباه میگن که چون اون هزارتا اشتباه کرده پس تو از یه اشتباهت ناراحت نشو نه. ما با اونا کارى نداریم و قاضیه اونا نیستیم. ما داریم راجع به عذاب وجدان تو حرف میزنیم این درس بعدیش!

در آخر بهم گفت حالا واسه عذاب وجدانت از اشتباهت دوتا کار میتونى بکنى ١.جبران ٢.هضم 

جبران یعنى زنگ میزنى میگى ببین من اشتباه کردم ، دوست دارى اینو؟ گفتم دوست دارم اما بعضى موقع ها توى زندگیم اصلا طرف دیگه گوشیش رو بر نمیداره روى تلفن من و اصلاً نمیخواد کلمه اى از من بشنوه اونوقت حتى اگه برم در خونش بگم ببخشید داد و بیداد میکنه که گمشو برو . و من بیشتر داغون میشم.

علیرضا گفت : آهان! اگه میتونى داغون نشى برو و بگو داد زدن اون بى اهمیته براى ما مهم اینه که عذاب وجدان تو رو از بین ببریم آمّـــا گاهى ممکنه ما بریم و بگیم و اون داد بزنه و بعد بیایم عذاب وجدانمون دو برابر شه که ببین من چه ابلهى بودم که رفتم از اون دیوونه عذرخواهى کردم ، از کسى که اونقدر فلان باهام برخورد کرد.

اینجا

باید اول به این داستان فکر کنیم

و ببینیم اگه اینگونه ایم و قراره اوضاعمون به جاى بهبود خرابتر شه

بریم توى هضم داستان و به اندازه اى که حاضریم هزینه بدیم.

یکى از راه هاى هزینه دادن اینه که بیایم بگیم من از او عذرخواهم و اون رفتارم رو از بنیان تغییر میدم . 

اینطورى حال بهترى خواهیم داشت دربرابر اون رنج .

علیرضا خیلى دوست خوبیه و تنها دوست منه. تنها کسى که میتونم باهاش هر روز حرف بزنم و از دردهام بگم و بگه و گپ بزنیم.

تنها کسیه که من رو دید و واقعاً برام ایستاد.و موند پاى علاقش و شرایط رو با علاقش تطبیق داد و این چیزیه که من رو پس از سالها به وجد آورد. امروز داشتم بهش میگفتم خیلى جالبه من تا به حال کسى رو در زندگیم ندیدم که مخالف توقعش رفتار کنى و نرینه بهت عجیبه برام تو اینطورى نیستى. 

البته بگم که منم خیلى سریع از همه چیز، چیز یاد میگیرم حتى از جرز دیوار و الاکلنگ و هرفیلم و کتاب مزخرفى و . از تربیتهاى خانوادگیمه که یاد بگیر همیشه

البت! یه دوستى داشتم که میگفت هرکى بالاتر میره سقوطش دردناکتر میشه. حرف درستیه درباره عشق نه ازدواج. اگه فقط عاشق باشید و خیلى شدید عاشق باشید جمله خیلى درسته. اما اگه عشق بخشى از تصمیمگیریتون باشه جمله درست نیست چون بالاتر رفتنش کشکى نبوده و الکى بیش از یه حدى بالاتر نمیره که بخواد سقوط گنده اى بکنه. عشق  خیلى خیلى زیاد خرکى اولیه رو از دست میدى دوستى طولانى تر با عشق زیاد و با سقوط کمتر به دست میارى. از دست باید بدى یکیشو. من از تجربیات گهخوردنهاى اولیه در زندگیم سود جستم و دوستى طولانى تر به دست آوردم و راضیم. هر دوتاش نمیشه باهم؟ به پست ما نخورد ایشالا گیر شما بیاد.

هرکى هم بهتون گفت منفعت طلبى و حساب کتاب میکنى و اینا یه دونه بخوابونید توى دهنش (نه این کار خشمگینانه س . طرف رو دایورت کنید) چون همزمان داره خودش حساب کتاب میکنه و میخواد بیشتر به سود خودش بشه نه شما ولى چون حساب کتاب شما جلوشو گرفته یه جاش سوخته. 

کارى رو بکن که درسته.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار لاستیک | خرید لاستیک , فروش لاستیک , قیمت روز لاستیک , لاستیک خودرو المدعی_نقد مدعیان دروغین مهدویت و فرقه های ضاله animallitter رادیو جوان فروش لوازم تابلو سازي اندیشه زنگ خبر وردنجان SEGamer Angela noridarman